KURZEMES BRĪZE CĒSĪS

Tveicīga un pietvīkusi mūs sagaidīja senā, zaļajā rotā tērpusies, nemierīgās Gaujas ūdeņiem glāstītā Cēsu pilsēta. Salut d'Amour - Prokofjeva, Vāgnera, Čaikovska mīlas dziesma, lai tev šovakar skan! Latvijas Festivāla orķestris, izcilā, mīlētā, dievinātā Marina Rebeka, drošsirdīgais diriģenta zižļa meistars Guntis Kuzma - mēs visi šovakar noslēdzam mūsu nedēļas garumā ilgušo uzticības, draudzības un mīlestības stāstu, kas pirms nedēļas aizsākās Baltijas jūras krastā, Liepājā. Uz atvadām, lai vēlreiz sirdī atskan Tatjanas vēstules ārijas rindas No Pētera Čaikovska operas "Jevgēņijs Oņēgins". Kā cerība, kas iedvesmos mūs tikties atkal nākamgad!


Ak, solījos sev sirdī glabāt Šo atzīšanos kaislē dedzīgā un neprātīgā. Bet tomēr nē! Nav manos spēkos valdīt savu dvēsli… Lai notiek tas, kam jānotiek ar mani, - Es viņam atzīšos! Jel drošāk! Viņš visu uzzinās!


О да, клялась я сохранить в душе Признанье в страсти пылкой и безумной. Увы! Не в силах я владеть своей душой... Пусть будет то, что быть должно со мной, — Ему признаюсь я! Смелей! Он все узнает!© 2018 Laba mūzika

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

Sazinies ar mums

E-pasts: info@labamuzika.lv