KARELS MARKS ŠIŠONS un "LABA MŪZIKA" IZSLUDINA FESTIVĀLU “ŠALC”

Updated: Jun 15, 2018

2. maijā Koncertorganizācija “Laba mūzika” un diriģents Karels Marks Šišons preses konferencē Liepājas pilsētas pārstāvniecībā Rīgā sabiedrību informēja par Klasiskās mūzikas festivāla “Šalc” dibināšanu, kā arī iepazīstināja ar festivālā pārstāvēto viesu vārdiem un muzikālo programmu.


Festivāls norisināsies no 2018. gada 16. līdz 22. jūlijam Liepājā, Ventspilī un Cēsīs, un tajā piedalīsies Eiropas un Latvijas labāko simfonisko orķestru izcilākie mūziķi.

Festivāla nosaukuma autors ir pazīstamais vizuālās mākslas apskatnieks Vilnis Vējš: “Mēģināju iztēloties skaņu, kas ir satraucoša un valdzinoša reizē. Liepājā jūra šalc nepārtraukti, bet reizēm mēs tam pievēršam īpašu uzmanību. Kad iestājas klusums, tas ir tikai uz brīdi – tāpat kā pirms koncerta. Tas nozīmē, ka tūlīt sāksies!”. Festivāla grafisko identitāti izstrādājis Purvīša balvas 2017. gada laureāts, mākslinieks Krišs Salmanis.Preses konferencē piedalījās festivāla mākslinieciskais vadītājs Ints Dālderis, festivāla noslēgumu koncertu vadītājs, diriģents Karels Marks Šišons, Latvijas Nacionālās operas un baleta orķestra čellu grupas koncertmeistare Inga Sunepa un koncertzāles “Lielais dzintars” valdes priekšsēdētājs Timurs Tomsons.

© 2018 Laba mūzika

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

Sazinies ar mums

E-pasts: info@labamuzika.lv