BĒRNU DIENA - SIMFONISKĀ MŪZIKA UN EBRU NOSLĒPUMI

20. jūlijā plkst. 14.00 Klasiskās mūzikas festivāls ŠALC aicina uz īpašu koncertu bērniem un vecākiem. Koncertā muzicēs Latvijas Festivāla orķestris Karela Marka Šišona vadībā, un publiku ar savu balsi apburs daudzu pasaules opernamu zvaigzne Marina Rebeka. Koncertā dzirdēsim festivāla noslēguma koncerta programmu saīsinātā un bērnu auditorijai viegli uztveramā formā. Koncertu vadīs Liepājas teātra aktrise Karīna Tatarinova.

Vienu stundu pirms un vienu stundu pēc koncerta “Lielā dzintara” foajē bērni aicināti uz festivāla ŠALC radošajām darbnīcām. Mākslinieces Andas Kolosovas vadībā būs iespēja apgūt seno ebru tehniku jeb gleznošanu uz ūdens. Ar speciālām krāsām uz ūdens virsmas tiks zīmētas sauleszīmes un mandalas. Darbnīcas laikā tapušos darbus mākslinieces palīgi pārcels uz papīra lapām, un bērni mājup varēs doties ar pašu veidotu brīnišķīgu suvenīru.

Līdztekus glezniecības noslēpumu izzināšanai ŠALC radošās darbnīcas rīkotāji bērniem piedāvās izmēģināt spēkus arī “Ritma instrumentu darbnīcā”. No stingrām cilindriskām kartona sagatavēm tiks darināti ar sausiem zirņiem un akmentiņiem pildīti skanoši mūzikas instrumenti, dekorēti ar mirdzošiem zvaigžņu rakstiem un latvju zīmēm.


© 2018 Laba mūzika

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

Sazinies ar mums

E-pasts: info@labamuzika.lv